Vedat Milor, Hayatını Anlattığı Kitapta Yemek Tariflerini Bulamayan Kullanıcıya Verdiği Yanıtla Güldürdü

Sosyal medyada aklınızın alamayacağı şekilde aktif olan yemek eleştirmeni Vedat Milor, bir takipçisinin paylaşımına sessiz kalamadı. Bir sosyal medya kullanıcısı, Vedat Milor’un hayatını kaleme aldığı kitabının içinde tarifileri bulamadığını söylemesiyle herkesi kahkahaya boğdu.

Türkiye’nin ünlü yemek eleştirmenleri arasında zirveye yerleşen Vedat Milor’ü tanımayan kalmamıştır eminim ki.

Sosyal medyada yer alan pek çok mecrada oldukça aktif olan Milor hem yaptığı yemek paylaşımlarıyla hem de takipçilerine verdiği cevaplarla gündemden düşmüyor.

Yorumları, çevresinde yaşadığı diyalogları herkesi güldürmeyi başaran Veda Milor’un sosyal medya paylaşımları epey ilgi görüyor.

Yüzlerce hatta binlerce kişinin severek takip ettiği biri haline gelen ünlü yemek eleştirmenin özellikle Twitter’daki paylaşım ve yanıtları hemen hemen her gün beğeni topluyor.

Sadece yemek üzerine değil gündemde o an hangi konu konuşuluyorsa onunla ilgili paylaşım yapmaktan da geri durmuyor.

Takipçilerine verdiği yanıtlardan bahsetmişken, Vedat Milor’un son paylaşımını ses geçemezdik.

Milor, bu zamana kadar attığı tweetlere gelen yanıtlar arasında hiç kusursuz olanına denk gelmediğini söyledi.

Bu tweeti göre ‘@10peny’ adlı bir sosyal medya kullanıcısı adeta bombayı patlattı. Kullanıcı Milor’un kaleme aldığı ”Buyurun Ziyafete” adlı kitabı paylaştı.

Kullanıcı; Milor soyadında yer alan “gizeminin”, aile tarihinin, Vedat Milor’un ailesindeki Milli Mücadele yanlılarını ve saltanatçılarının varlığının anlatıldığı bu kitapta yemek tariflerini bulamadığını söyledi.

Vedat Milor, okuyanları gülme krizine sokan bu paylaşıma ”Twitter’da geçirdiğim bir ömür boyunca beni tetikleyen iki tivitten biri.” yanıtını verdi.

Gelin bu mükemmel paylaşıma gelen yorumları görelim…

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Hadi yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir