Fedon: Eşimle el ele ve ağlaya ağlaya mahkemeye gidip boşandık

Fedon konuk olduğu ‘Aramızda Kalmasın’ programında özel hayatına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu. Şarkıcı, iki kez evlendiği Eda Kalyoncu ile boşanma sürecini anlattı.

İşte Fedon’un açıklamalarından satır başları…

“Çok genç yaşta İstanbul gibi bir yerde 21 yaşında evlenirsen; bir müddet sonra gözün birazcık dışarıda oluyor. Bu mesleğe girdikten sonra bir ‘Ne oluyoruz?’ oldum. Baktım ki ben yanlış yolda gidiyorum eşime ‘Ben seni üzmek istemiyorum boşanalım’ dedim. Eşimle el ele ve ağlaya ağlaya mahkemeye gidip boşandık. Boşandıktan sonra bir erkeğin yapması gereken şeyleri yaptım.”

“BEN DE BİR ARA ADAM DEĞİLDİM”

“Ben de bir ara adam değildim. Yakışmıyordu Eda gibi bir kadına bunları yapmak. İyi bir koca, iyi bir sevgili olamadım ama çok iyi bir babayım.”

“Üç yıl sonra Eda ile tekrar bir araya geldik. Bir gün arabayla giderken bir baktım eşim bebek arabasıyla… Yanında da kızım ve içinde oğlum. Baktım, ‘Ben ne yapıyorum?’ dedim. Kendimden utandım. Biz ayrıyken benim ilişkilerim oldu ama eşimin hiç olmadı. Olsaydı yıkılırdım.”

“ŞİMDİ TAPIYORUM KARIMA”

“Eşime çok haksızlık ettim. Vicdan azabı yaşıyorum. Çocuklarımız olduğu için Eda ile her hafta görüşüyorduk. Evinin anahtarı da vardı bende ama bir gün eşimin kapısını çaldım. ‘Eda ben geldim’ dedim. O da ‘Hoş geldin’ dedi. Barıştık. Bu vicdan azabından kopamıyorum. Çok hatalar, çok yanlışlar yaptım. Şimdi 80 yaşındayım, tapıyorum karıma.”

“HEPSİNİ EŞİMİN ÜSTÜNE YAPTIM”

“İnsana vicdan azabı gerekiyor. ‘Nasıl telafi ederim yaptıklarımı?’ diye düşündüm. 62 yıldır kazandığım bütün mal varlığımı eşime verdim. Hepsini eşimin üstüne yaptım. Benim üstüme sadece bir araba var. Bazı arkadaşlarım ‘Senin sağın solun belli olmaz, ayrılırsanız sürünürsün’ dedi. ‘Sürüneyim’ dedim ya. Olması gereken bu. Ben Eda olsam, benimle evlenmezdim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir